thebigword doneert laptops om schoolkinderen in Kilifi, Kenia te ondersteunen

Thebigword, een wereldwijd bedrijf op het gebied van taaltechnologie, heeft Microsoft Surface Pro-laptops gedoneerd aan schoolkinderen en leerkrachten in Kenia om een verschil te maken voor hun toekomstige opleiding.

Kingston Junior Academy, opgericht in 2012 als een door een goed doel gefinancierde school, begon oorspronkelijk met 23 leerlingen en 1 leraar en is nu uitgebreid naar twee scholen met bijna 700 leerlingen en 22 onderwijzende medewerkers.

In 2022 koppelde het Kilifi Schools Education Fund elektriciteit en wifi aan de school. Na deze implementatie heeft thebigword hun doel gesteund en Microsoft Surface Pro-laptops gedoneerd om de lessen te verbeteren en de vaardigheden en kennis van de leerlingen in de toekomst te vergroten.

De relatie van de leerling met de wereld buiten Kenia is nu ook uitgebreid, waardoor ze onderzoek kunnen doen en leren over zaken buiten hun cultuur en IT-vaardigheden kunnen ontwikkelen, zoals hoe ze bestanden kunnen opslaan en kunnen experimenteren met programma’s zoals Paint 3D.

Emily Lynn, hoofd CSR bij thebigword, zei: „We zijn verheugd dat we Kingston Junior Academy and Secondary kunnen ondersteunen bij hun opleiding door de donatie van deze laptops. Deze donatie van apparatuur is slechts één onderdeel van het werk dat we doen op het gebied van MVO. We zijn zo trots op het harde werk dat onze collega’s hebben verricht om goede doelen en gemeenschappen zoals deze over de hele wereld te steunen. Dit is een fantastisch voorbeeld van ondersteuning van onze bredere bedrijfswaarden en het is een goed begin van onze MVO-initiatieven in 2023.”

Trevor Roberts, oprichter van Kingston Junior Academy Kenya zei: „Namens mijzelf, iedereen op Kingston, en in het bijzonder al onze leerlingen, wil ik iedereen bij thebigword enorm bedanken voor jullie vriendelijke donatie. Uw vrijgevigheid zal onze leerlingen, onze school en de lokale gemeenschap in het algemeen enorm helpen en zal hen op zoveel manieren helpen, waardoor de toekomst van onze scholen zo spannend wordt!”

Door hun voortdurende toewijding aan MVO-activiteiten en -initiatieven ondersteunt thebigword met trots hun collega’s, gemeenschappen en het klimaat door op een maatschappelijk verantwoorde manier zaken te doen en een positieve bijdrage te leveren aan wereldwijde economische, ecologische en sociale vooruitgang.